SportCamps
Sport Camps
ul.Rynek 17/4
57-340 Duszniki - Zdrój
tel.: 725 606 957
biuro@sportcamps.pl

Obozy letnie, młodzieżowe

logosloncekopiowanie.jpg

Zapraszamy na wyjątkowe wakacje pełne przygód i najlepszej zabawy, w trakcie których każdy uczestnik przekona się jak niesamowite mogą być obozy letnie! Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i spełnia oczekiwania zarówno miłośników aktywności fizycznej, którzy chętnie skorzystają z wielodniowego wypoczynku „na sportowo”, jak również uzdolnionych osób, chcących rozwijać swoje pasje na młodzieżowym obozie tematycznym.

Przygotowaliśmy wspaniały program wczasów dla piłkarskich i sportowych fanatyków, miłośników wędrówek po górach, a także początkujących fotografów, dziennikarzy czy też filmowców. Niezależnie od tego, na jaką opcję dla swojej pociechy postawicie Państwo, otrzymacie gwarancję doskonałej opieki nad maluchem oraz komfortowych warunków, jakie dziecko zastanie na obozie. Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie w Dusznikach-Zdroju, gdzie latem krajobrazy cieszą oczy każdego, a spokój i cisza sprzyjają relaksowi.

Zapraszamy na wspaniałą letnią zabawę młodzież w różnym wieku – w poniższych kategoriach znajdują się szczegóły wszystkich naszych propozycji.

 

Przygotowaliśmy dla was:

Obóz fit
Obóz fit

Dużo ruchu, sporo rywalizacji, a wszystko to uzupełnione licznymi wyzwaniami i zróżnicowaną aktywnością – zapraszamy na te kolonie letnie wszystkie dzieci, które uwielbiają dawać ujście energii w różnych dyscyplinach, doskonale się przy tym bawiąc. W programie również joga, zumba oraz liczne interesujące gry.

Obóz górska przygoda
Obóz górska przygoda

Poznajmy wspólnie piękno Ziemi Kłodzkiej, zawieśmy wzrok na wspaniałych górach i cieszmy się wyprawami po terenach, które są doceniane przez turystów z całego świata. Zapraszamy na letnie obozy do Dusznik-Zdroju, gdzie zaopiekujemy się młodymi wczasowiczami i zapewnimy im szereg atrakcji, w tym nocne podchody.

Obóz filmowy
Obóz filmowy

Jeżeli Państwa pociecha ma dużą wyobraźnię, interesuje się filmem i chce wspaniale spędzić wakacje, zapraszamy na tematyczne kolonie dla młodzieży. W programie zajęcia filmowe w praktyce, edycja i obróbka, a także możliwość nagrania własnego dzieła. Zapewniamy wspaniałe warunki do wypoczynku i przyjazną atmosferę..

Obóz fotograficzny
Obóz fotograficzny

Zapraszamy na obozy młodzieżowe, w trakcie których wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia umiejętności robienia zdjęć i przede wszystkim fotografowania wspaniałych krajobrazów. Piękno Dusznik-Zdroju oraz profesjonalna opieka specjalistów sprawi, że z całą pewnością każdy będzie zachwycony wakacjami.

Obóz dziennikarski
Obóz dziennikarski

W praktyce i teorii, pod okiem fachowców i w najlepszej atmosferze – na tych obozach letnich uczymy dziennikarstwa, obsługi edytorów tekstowych oraz dajemy możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami. Pokażemy też jak wygląda praca w mediach, na czym należy się skupić i jak czerpać radość z tego zawodu.

Obóz piłkarski
Obozy piłkarskie

Dla wszystkich zapalonych miłośników futbolu zorganizowaliśmy obóz piłkarski z licznymi treningami oraz meczami kontrolnymi. Zapewniamy fachową opiekę trenera i opiekunów, a także urozmaicony czas, skupiony nie tylko na kopaniu piłki i bieganiu po zielonej murawie. Dajemy zawsze wspaniałą zabawę!

Obóz sportowy
Obóz sportowy

Organizowane przez nas obozy dla aktywnych to nie tylko kolonie piłkarskie i narciarskie, ale również ogólnosportowe. W ich trakcie dużo jest biegania, gier zespołowych, a w skład programu wchodzą również wizyta na okazałym basenie, a także zajęcia ze strzelania z profesjonalnego karabinu biathlonowego.